Przełajowe sukcesy uczniów naszej szkoły!

W ubiegłą niedzielę na terenach zielonych przy PKS w Lubinie odbyła się pierwsza edycja „Grand Prix Zagłębia Miedziowego” w biegach przełajowych połączona z Mistrzostwami Województwa w kategoriach wiekowych U-18 i U-20. W tej ostatniej kategorii, na dystansie 3 kilometrów zwyciężyła uczennica klasy 3e liceum – Wiktoria Widulińska.  Wysokie miejsca w biegach młodzieżowych Grand Prix w kategorii U-11 zajęli również uczniowie szkoły podstawowej. Wśród dziewcząt na trzecim miejscu podium uplasowała się Liliana Olszańska. Tuż za nią – czwarte miejsce zajęła Isabella Lipiński. Wysokie lokaty zajmowali również: Helena Solarz, Kornelia Ziętal, Hubert Twardowski, Dorian Cieleń, Antoni Szlachter, Szymon Klimek i Alan Pabich. Wszystkim uczniom gratulujemy!