Plebiscyt

Miło nam poinformować Państwa, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie dolnośląskim jest prowadzony przez “Gazetę Wrocławską”.

Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymała pracująca w naszej szkole Marzena Lipińska, która jest wychowawcą w klasie pierwszej.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. W plebiscycie zostaną także nagrodzone placówki edukacyjne – przedszkola, szkoły i uczelnie.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowych pod adresem: www.gazetawroclawska.pl/nauczyciel

Głosowanie będzie trwało do czwartku, 2 grudnia do godz. 22.00 . 

Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu.