Zbiórka na licytację charytatywną

Serdecznie zachęcamy do udziału w zbiórce na licytację charytatywną na rzecz Jerzyka Żerko. Mały Jerzy choruje na zespół Goldenhara, przeszedł już kolejną operację serca. Obecnie przebywa w szwajcarskiej Genewie w oczekiwaniu na kolejną operację, na którą zbieramy obecnie fundusze.

W najbliższą sobotę, 30.10.2021 w galerii Cuprum Arena odbędzie się charytatywna zabawa urodzinowa dla Jerzyka, podczas której odbędzie się licytacja charytatywna. Prosimy uczniów naszej szkoły o przynoszenie darów, które będzie można wystawić na licytację – mogą to być zabawki, niezniszczone książki, gry komputerowe, różnego rodzaju bony lub vouchery na produkty lub usługi lub wszystkie inne rzeczy, które będzie można zlicytować ze sceny lub które będą mogły zasilić kramik sprzedażowy. Czekamy na wszystkie dary do piątku, 29.10.2021, prosimy je przynosić do sali 207 lub 209.

Zachęcamy również do udziału w zabawie charytatywnej w galerii Cuprum Arena lub do wpłat bezpośrednich na stronie zbiórki dla Jerzyka https://www.siepomaga.pl/dlajerzyka

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy innym!