Bal Ósmoklasistów

W piątek, 2 czerwca 2023 roku, odbył się wyjątkowy Bal Ósmoklasistów. To wydarzenie było nie tylko doskonałą okazją do świętowania zakończenia etapu podstawowej edukacji, ale również niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Na balu zameldowali się uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami – panią Barbarą Świrk (8a), panią Małgorzatą Grallą (8b) oraz panem Karolem Graczem (8c i 8d). Bal odbył się w sali bankietowej restauracji Niebieski Homar w Lubinie.

Przepięknie udekorowane wnętrze, uczniowie ubrani w swoje najlepsze stroje wieczorowe – już od samego wejścia do restauracji można było poczuć atmosferę wyjątkowej okazji. Bal rozpoczął się od podziękowań nauczycielom i rodzicom oraz od tradycyjnego tańca. Przepięknie zatańczony polonez zachwycił wszystkich zgromadzonych, szczególnie na twarzach rodziców uczniów widać było wzruszenie i dumę. Układ taneczny tego oraz innych tańców grupowych został przygotowany pod okiem pani Beaty Łuczak.

Bal ósmoklasistów okazał się bardzo udany, co było widać po zadowolonej młodzieży, która przez kilka godzin praktycznie nie schodziła z parkietu i bawiła się w rytmie dobrej muzyki. Serdecznie dziękujemy za organizację balu rodzicom oraz uczniom.