Biathlon dla Każdego!

            W ubiegła sobotę na terenach zielonych przy PKS odbyła się kolejna edycja ogólnopolskich zawodów organizowanych przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki, które miały przybliżyć mieszkańcom Lubina zimową dyscyplinę sportu – biathlon,  w tym wypadku – bieg na krótkim dystansie z dwoma strzelaniami z broni laserowej. Ambasadorem imprezy była medalistka mistrzostw świata, olimpijka, jednocześnie prezes Polskiego Związku Biathlonu Weronika Nowakowska. W zawodach udział wzięła liczna grupa uczniów naszej szkoły, zawodników MLKS „Sokół” Lubin (współorganizatora imprezy) oraz ich rodziców, co doskonale obrazują załączone zdjęcia. Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy, zwłaszcza uczniowi klasy Va Gabrielowi Paluszkiewiczowi, który zajmując VII miejsce w ogólnej klasyfikacji okazał się najskuteczniejszym, spośród naszych uczniów, strzelcem.