Wycieczka integracyjna klasy 4b na Laserowy Paintball

W dniu 2.10.2023 roku uczniowie klasy 4b wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Grallą, przeżyli niezwykłą przygodę, udając się na ekscytującą wycieczkę do BIGo Paintball oferującego laserowy paintball. To był dzień pełen emocji, adrenaliny i niezapomnianej zabawy.

Laserowy paintball to nowoczesna wersja klasycznego paintballa, która eliminuje ryzyko urazów związanych z kulami farbującymi. Zamiast tego używane są bezpieczne lasery, które pozwalają na precyzyjne strzelanie do celów na specjalnie przygotowanych polach. Podczas wycieczki uczniowie klasy 4b mieli okazję do rywalizacji na różnych arenach. Uczestnicy podzieleni zostali na drużyny i ruszyliśmy do boju, próbując zdobyć jak najwięcej punktów poprzez trafianie w cel.

Nasz dzień na laserowym paintballu był pełen emocji i śmiechu. To był prawdziwy test naszej zdolności taktycznych, integracji i umiejętności współpracy w zespole.

Po zakończeniu rozgrywki, wszyscy mieliśmy okazję podzielić się swoimi wrażeniami i opowiedzieć o swoich najbardziej spektakularnych akcjach. To był moment pełen śmiechu i radości. Laserowy paintball to przygoda, której na pewno nie zapomnimy!