Medale Sztafetowych Mistrzostw Powiatu w biegach przełajowych!

We wtorek, na terenach zielonych przy PKS w Lubinie, odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe, w których udział wzięli uczniowie klas 5–8 SMS.
Złoty medal wywalczył zespół dziewcząt z klasy 7a, w składzie: Marlena Wójtowicz, Isabella Lipiński, Amelia Iwanicka, Liliana Olszańska, Vanessa Walkowicz, Lena Koszewska.
Na trzecim miejscu podium sklasyfikowani zostali nasi reprezentanci z klas 5-6, w składzie: Tymoteusz Kujawa, Antoni Szlachter, Marcel Kosiedowski, Szymon Łabędzki, Alan Pabich, Maciej Kucab.
Reprezentacja chłopców z klas 7-8, w składzie: Dorian Cieleń Dawid Jakubiak, Marcel Rutkowski, Oskar Wiśniewski, Hubert Twardowski, Borys Lorenc uplasowała się na 4 miejscu.
Dziewczęta z klas 5-6, w składzie: Helena Solarz, Alicja Knihnicka, Hanna Wójcik, Maya Kozak, Lena Wodelska, Karolina Kiełbowicz zajęła 5 miejsce.
Dziękując wszystkim uczestnikom za waleczną postawę i godne reprezentowanie szkoły w rozgrywkach międzyszkolnych, już od jutra rozpoczynamy przygotowania do wiosennych indywidualnych biegów przełajowych.