W poniedziałek w naszej szkole odbyły się warsztaty robienia lizaków. Odwiedziły nas Panie z Polkowic, które opowiedziały nam o pracy karmelarza i pokazały, jak powstają słodkie wyroby. Każdy uczestnik wykonał własnoręcznie po dwa kolorowe lizaki. Mieliśmy także okazję skosztować ciepłych, pysznych karmelków.
















