Wycieczka do kopalni złota.

Gdzie ukryto całe złoto? Klasy 2a i 3b już to wiedzą!
Wczorajszy dzień upłynął nam pod znakiem wielkich przygód w Złotym Stoku. Przemierzyliśmy podziemia Kopalni Złota, poznaliśmy jej mroczne legendy i sprawdziliśmy, jak ciężka była praca dawnych górników.
Pogoda dopisała, humory również, a uśmiechy z twarzy nie znikały nawet pod ziemią! Podsyłamy fotorelację.