Na początku maj nasi łyżwiarze rolkarze udali się do Tomaszowa Lubelskiego gdzie ścigali się w 1 edycji pucharu Polski. Mocna grupa z
naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego brała udział w zawodach i zajęła czołowe i medalowe miejsca ze szkoły podstawowej Maja Kaleta oraz Maja Łajewska natomiast z liceum Amelia Kaczor, Lena Kaczor, Lena Sadowska i Fabian Budziński a także Natasza Kaczor (sp14), Ada Wawnikiewicz (sp9).
zawodnicy zdobyli : Amelia Kaczor zdobyła 2 brązowe medale na dystansach 500m oraz 5000m na punkty, zajęła także 5 miejsce na 200m Fabian
Budziński wywalczył srebrny medal w sztafecie, 4 miejsce w biegu 5000m na punkty Lena Sadowska zajęła 3 miejsce w biegu na 5000m na punkty, oraz 4 miejsce na dystansach 200m i 500m Julia Kaczor zajęła 4 miejsce na dystansie 500m, 7 miejsce na 5000m na punkty oraz 7 miejsce na 200m Natasza Kaczor zajęła 5 miejsce na dystansie 200m, 10 miejsce na 500m i 15 miejsce na dystansie 3000m na punkty Ada Wawnikiewicz, uplasowała się na 16 miejscu na dystansie 200m, 9 miejscu na 500m i 13 w biegu na punkty 3000m w sztafecie Open Kobiet (Lena Sadowska, Amelia Kaczor, Julia Kaczor) do medalu zabrakło 0.1 sek w sztafecie Kadetek w składzie (Natasza Kaczor, Ada Wawnikiewicz, Maja Kaleta) dziewczyny uplasowały się tuż za podium również na 4 miejscu Warto odnotować debiut Mai Łajewskiej oraz Mai Kalety w Pucharze Polski. Kolejny start zawodników z Cuprum już 23-24 maja na torze we Wrocławiu. Trenerami Zawodników są Piotr Wawnikiewicz, Marcin Kasprzyk oraz Kacper Busse.





