Kolejne medale młodych panczenistów

W Sanoku 08-09.01.2021 rozegrana została kolejna edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci. Bardzo dobrze zaprezentowała się grupa uczniów naszej szkoły reprezentująca barwy MKS Cuprum Lubin. Fabian Budziński zajął kolejno 4, 3, 2 i 1 miejsce w swoich biegach oraz 3 miejsce w wieloboju. Kacper Polny był 1, 3 i 4 oraz 5 w wieloboju (upadek na jednym biegu pozbawił go szans na wygranie wieloboju). Bardzo dobrze zaprezentowali się jeszcze Lena Sadowska zajmując kolejno 9, 5 i dwa razy 4 miejsce oraz 5 miejsce w wieloboju oraz Mateusz Grzyb zajmując 7, 7, 8, 8 miejsce w swoich biegach i 8 miejsce w wieloboju. Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy startowali na dystansach 4 x 500 metrów. Ponadto sztafeta chłopców w składzie Fabian Budziński, Kacper Polny, Michał Grzyb zajęła 4 miejsce. Kolejne zawody, na których zaprezentują się nasi uczniowie będzie Finał Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Tomaszowie Mazowieckim 19-20.02.2022.