Sukcesy naszych łyżwiarzy w finale Ogólnopolskich Zawodów Dzieci

W Tomaszowie Mazowieckim (19-20.02.2022) rozegrano ostatnie finałowe Ogólnopolskie Zawody Dzieci. Świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły reprezentujący barwy MKS Cuprum Lubin. Kacper Polny zdecydowanie zwyciężył w swojej kategorii wiekowej (4 x 1 miejsce na 500 m) uzyskując w jednym z biegów rewelacyjny czas 44,88 dający mu 12 wynik na świecie w tej kategorii. Fabian Budziński w tej samej grupie wiekowej zajął 3 miejsce, a Mateusz Grzyb był 6. Ponadto bardzo dobre 6 miejsce zajęła Lena Sadowska. W biegu sztafetowym Kacper, Fabian i Mateusz z kolegą klubowym Karolem Wachowskim zajęli 3 miejsce. W punktacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Dzieci Kacper zdobył 2 miejsce, Fabian był 3, Lena 6, a Mateusz zajął 8 miejsce, nasza szkoła w kategorii chłopców wywalczyła 3 miejsce.