Finał 29. Akcji Sprzątanie Świata za nami!

Finał 29. Akcji Sprzątanie Świata już za nami! To już kolejny raz, kiedy nasza szkoła wzięła udział w tej inicjatywie. Uczniowie klasy 5a, 8b oraz 8d wybrali się w okolice Hali RCS, aby uporządkować okoliczne tereny zielone. Wyposażeni w worki na śmieci i rękawice, chętnie przystąpili do oczyszczania okolic z tego, co nigdy nie powinno się tam znaleźć. Uczniowie zebrali kilka worków śmieci, w tym kilka zużytych opon, porzuconą drewnianą paletę, metalowe rurki, kable, plastikowe butelki, zużyte listwy czy inne drobne opakowania. 

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły dołączyli do grona przeszło 40 milionów wolontariuszy, którzy na całym świecie w ramach globalnej akcji Clean up The World zaangażowali się społecznie na rzecz natury. Przypominamy jednocześnie, że w ramach obchodów 29. Akcji Sprzątanie Świata w naszej szkole wciąż trwa zbiórka ubrań, które dostaną drugie życie, a jednocześnie wspomogą cel charytatywny.