Zapraszamy do SMS

W dniu 7.03.2023 odwiedziły naszą szkołę przedszkolaki z przedszkola Planeta Zdrowia przy ul. Wyszyńskiego. Dzieci zwiedzały szkołę, poznały nauczycieli, a także wzięły udział w zajęciach sportowych poprowadzonych przez zawodników MKS Zagłębia Lubin. Dzieci musiały również wykonać zadanie z matematyki aby sprawdzić czy są gotowi zostać uczniami szkoły podstawowej. Pokazaliśmy jak wyglądają klasy z jakich książek uczą się dzieci oraz jak wygląda plan dnia w naszej szkole. Nie zabrakło również Krecika – maskotki Zagłębia Lubin. Takie specjalne zajęcia, podczas których zerówkowicze mogą poznać placówkę, nasza szkoła proponujemy wszystkim lubińskim przedszkolom. Wystarczy zadzwonić i się umówić. Przypominamy, że dalej trwa rekrutacja do naszej szkoły. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się informacja o dniach otwartych na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i dzieci.