Medale naszych łyżwiarzy na wrotkarskim Pucharze Polski

We Wrocławiu w dniach 27-28.05.23 r. odbyła się III edycja Pucharu Polski we Wrotkarstwie Szybkim na torze.Uczniowie naszej szkoły reprezentujący MKS Cuprum Lubin zanotowali bardzo dobry start. Fabian Budziński zdobył srebrny, a Kacper Polny brązowy medal w wyścigu punktowym na 3000 metrów .Ponadto Kacper Polny w biegu na 200 metrów, 500 metrów oraz w wieloboju zdobył srebrne medale. Dobry występ zanotowała również Karolina Dwojak plasując się na 9 miejscu na 200 metrów i 11 miejscu w biegu punktowym na 5000 metrów. Pozostali nasi uczniowie (Lena Sadowska, Dominika Garbaczewska, Mateusz Grzyb) poprawiali swoje rekordy życiowe. Kolejny start naszych uczniów zaplanowany jest na torowych Mistrzostwach Polski 09-11.06.2023 w Tomaszowie Lubelskim.