Magiczny Dzień Kobiet w Naszej Szkole!

8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet z ogromnym entuzjazmem i radością! Wspaniale było widzieć, jak uczniowie włożyli całe serce w przygotowania do tego wyjątkowego dnia. W tym dniu wszystkie kobiety czuły się wyjątkowo. Dzieci stworzyły niezwykłe prace plastyczne, pełne kreatywności i wyobraźni. Ich dzieła były naprawdę zachwycające i pełne talentu!

W klasach pierwszych odbył się relaksujący seans filmowy, podczas którego wszyscy mogli odpocząć i cieszyć się chwilą spokoju i rozrywki.

A co z chłopcami? W klasie 3 mieli swoje własne warsztaty, gdzie uczyli się jak zrobić warkocza i kitkę, malować usta i paznokcie! To świetna okazja, by pokazać, że kreatywność i umiejętności nie mają płci, a wszyscy mogą czerpać radość z eksplorowania różnych dziedzin sztuki i rzemiosła. Dzięki temu wyjątkowemu dniu, nie tylko świętowaliśmy i celebrowaliśmy rolę kobiet w społeczeństwie, ale także podkreśliliśmy, że każdy, niezależnie od płci, może odkryć i rozwijać swoje talenty oraz cieszyć się chwilą wspólnej zabawy i nauki!